E2154FS091
DigiKeyn tuotenumero
E2154FS091-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E2154FS091
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Heijastava Musta, Punainen, Valkoinen TFT - sähköpaperinäyttö (EPD) SPI 1,54" (39,12mm) 152 x 152
Kategoria
Katselualue
27,51mm lev. x 27,51mm kork.
Valmistaja
Pervasive Displays
Taustavalo
Ilman taustavaloa
Pakkaustapa
Kaukalo
Pikselit
152 x 152
Osan tila
Vanhentunut
Rajapinta
SPI
Näytön tyyppi
TFT - sähköpaperinäyttö (EPD)
Grafiikan väri
Musta, Punainen, Valkoinen
Näyttötila
Heijastava
Pisteiden väli
0,18mm lev. x 0,18mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
1,54" (39,12mm)