PRN.000.025-0010
DigiKeyn tuotenumero
4512-PRN.000.025-0010-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRN.000.025-0010
Kuvaus
SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yhden piirilevyn tietokone 1GHz 1 Ydin 1GB RAM TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Kategoria
Koko/mitat
5,197" x 3,386" (132,00mm x 86,00mm)
Valmistaja
Perinet
RAM-kapasiteetti/asennettu
1GB
Sarja
Tallennusrajapinta
eMMC, SD
Pakkaustapa
Kotelo
Ethernet
100 Mbps
Osan tila
Aktiivinen
USB
USB 2.0 (1)
Ydinprosessori
TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Digitaaliset I/O-linjat
10
Nopeus
1GHz
Vahtiajastin
No
Ytimien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-25°C – 75°C (TA)
Teho (wattia)
15W