Tuotteen UB2000-30GM-H3 kuvaa ei ole saatavana
UB2000-30GM-H3
DigiKeyn tuotenumero
2046-UB2000-30GM-H3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UB2000-30GM-H3
Kuvaus
ULTRASONIC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ultraääni Läheisyysanturi 3,150" – 78,740" (80mm – 2000mm) IP67 Pesä, Kierteitetty - M30
Kategoria
Materiaali - runko
Nikkelipinnoitettu messinki, Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Valmistaja
Pepperl+Fuchs, Inc.
Syöttöjännite
10V – 30V
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Anturin tyyppi
Ultraääni
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Tunnistusetäisyys
3,150" – 78,740" (80mm – 2000mm)