Tuotteen SLCT30-1200-R kuvaa ei ole saatavana
SLCT30-1200-R
DigiKeyn tuotenumero
2046-SLCT30-1200-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLCT30-1200-R
Kuvaus
PHOTOELECTRIC SAFETY
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valoverho 30mm Käsi/käsivarsi
Kategoria
Turvallinen korkeus
1200mm
Valmistaja
Pepperl+Fuchs, Inc.
Toiminta-alue
0.2m ~ 8.0m
Pakkaustapa
Kotelo
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-35°C – 60°C
Suojaus
Käsi/käsivarsi
Syöttöjännite
24VDC
Tunnistuskyky
30mm