OQT400-R200-2EP-IO
DigiKeyn tuotenumero
2046-OQT400-R200-2EP-IO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OQT400-R200-2EP-IO
Kuvaus
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kolmiomittaus Optiset anturit Push-Pull
Kategoria
Lähdön konfiguraatio
Push-Pull
Valmistaja
Pepperl+Fuchs, Inc.
Valonlähde
Punainen LED
Pakkaustapa
Kotelo
Liitäntämenetelmä
Kaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67, IP69, IP69K
Tunnistusmenetelmä
Kolmiomittaus
Kaapelin pituus
78,74" (2m)
Tunnistusetäisyys
1.575" ~ 15.748" (40mm ~ 400mm)
Säädön tyyppi
Kiinteä
Syöttöjännite
10V – 30V
Toimintalämpötila
-40°C – 60°C