PLS-75F25AL02-08
DigiKeyn tuotenumero
PLS-75F25AL02-08-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLS-75F25AL02-08
Kuvaus
SPEAKR 7.42OHM 25W TOP PORT 84DB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7.42 Ohms Täysi alue Kaiuttimet 25 W 100 Hz ~ 20 kHz Yläosa Pyöreä, Neliörunko
Kategoria
Tehokkuus - testaus
1W/1M
Valmistaja
Peerless by Tymphany
Tehokkuus - tyyppi
Puolitilaherkkyys
Sarja
Teho - nimellinen
25 W
Pakkaustapa
Irtotavara
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Pyöreä, Neliörunko
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Alumiini (AI)
Tyyppi
Täysi alue
Materiaali - magneetti
Ferriitti
Taajuusalue
100 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuus - itseresonoiva
104,81Hz
Koko/mitat
3,071" pit. x 3,071" lev. (78,00mm x 78,00mm)
Impedanssi
7.42 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,961" (49,80mm)