PJSD24TS-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PJSD24TS-AU_R1_000A1
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 32VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PJSD24TS-AU_R1_000A1 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
120W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
25pF @ 1MHz (maks.)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)