BZX584C9V1-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-BZX584C9V1-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-BZX584C9V1-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-BZX584C9V1-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX584C9V1-AU_R1_000A1
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
200 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms