BZX584C9V1-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX584C9V1-AU_R1_000A1 |
Kuvaus | DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 9.1 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 500 nA @ 6 V |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±5% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 200 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 15 Ohms | Päätuotenumero |