BZT52-C5V1S-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-BZT52-C5V1S-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-BZT52-C5V1S-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-BZT52-C5V1S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52-C5V1S-AU_R1_000A1
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 800 mV
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms