BZT52-C4V7-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-BZT52-C4V7-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-BZT52-C4V7-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-BZT52-C4V7-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52-C4V7-AU_R1_000A1
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
410 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
78 Ohms