BZT52-B15-AU_R1_000A1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panjit International Inc.
Varastossa: 3 079
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Good-Ark Semiconductor
Varastossa: 2 640
Tekniset tiedot
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodit - Zener 15 V 410 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123
BZT52-B15-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52-B15-AU_R1_000A1
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
410 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 11 V