BAS100AS-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-BAS100AS-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-BAS100AS-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-BAS100AS-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS100AS-AU_R1_000A1
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 500mA Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
21pF @ 4V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
500mA
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
850 mV @ 500 mA
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)