3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3.0SMCJ36CA-AU_R1_000A1
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 51,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
36V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,6A