ST130-150-30BK
DigiKeyn tuotenumero
298-ST130-150-30BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST130-150-30BK
Kuvaus
TAPE ELECTRICAL BLK 1 1/2"X10YDS
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sähköinen Nauha Akryyli Liima Musta 1,50" (38,10mm) 1 1/2" X 30' (9,1m) 10 jaardia
Kategoria
Leveys
1,50" (38,10mm) 1 1/2"
Valmistaja
Panduit Corp
Pituus
30' (9,1m) 10 jaardia
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttö
Sähköeristys, Tiivistävä
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötila-alue
194°F (90°C) maks.
Teipin tyyppi
Sähköinen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Liima
Akryyli
Säilyvyys
36 kuukautta
Tausta, teline
Eteenipropeenikumi
Säilytys/jäähdytyslämpötila
41°F – 95°F (5°C – 35°C)
Paksuus
0,0300" (30,0mil, 0,762mm)