S100X400YAJ
DigiKeyn tuotenumero
298-18709-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S100X400YAJ
Kuvaus
LABEL SELF LAMINATING WHT 14/SHT
Tarkka kuvaus
Valkoinen Itselaminoituva Etiketit 1,00" x 4,00" (25,4mm x 101,6mm)
Kategoria
Materiaali
Polyesteri
Valmistaja
Panduit Corp
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Laser- ja mustesuihkutulostimet
Pakkaustapa
Irtotavara
Säilyvyys
48 kuukautta
Osan tila
Aktiivinen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Merkinnän tyyppi
Itselaminoituva
Toimintalämpötila
-54°C – 107°C
Merkinnän koko
1,00" x 4,00" (25,4mm x 101,6mm)