S100X150VATY
DigiKeyn tuotenumero
298-10680-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S100X150VATY
Kuvaus
LABEL SELF LAMINT 1"X1.5"
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen Itselaminoituva Etiketit 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategoria
Materiaali
Vinyyli
Valmistaja
Panduit Corp
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Pöytäkokoinen TDP43MY-lämpösiirtokirjoitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Säilyvyys
48 kuukautta
Osan tila
Aktiivinen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Merkinnän tyyppi
Itselaminoituva
Toimintalämpötila
-40°C – 93°C
Merkinnän koko
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)