LCMA70-10-L
DigiKeyn tuotenumero
298-14913-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCMA70-10-L
Kuvaus
CONN TERM RECT RING 70MM #M10
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liitosnavat - rengasliittimet M10-tappi Litteäsivuinen, Putkimainen (akun kaapelikengät) 70mm² Puristin
Kategoria
Pituus - yhteensä
2,106" (53,50mm)
Valmistaja
Panduit Corp
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdon paksuus
70mm²
Osan tila
Aktiivinen
Eristys
Eristämätön
Liitosnavan tyyppi
Litteäsivuinen, Putkimainen (akun kaapelikengät)
Kontaktin materiaali
Kupari
Tapin/liuskan koko
M10-tappi
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Paksuus
0,112" (2,85mm)
Päätuotenumero
Leveys - ulkoreunat
0,819" (20,80mm)