LCAX6-56-L
LCAX6-56-L
LCAX6-56-L
DigiKeyn tuotenumero
298-11759-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCAX6-56-L
Kuvaus
CONN TERM RECT TONG 6 AWG #5/16
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liitosnavat - suorakulmaiset liittimet Suorakulmainen kieli 6 AWG 5/16 tappi
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
Panduit Corp
Terminointi
Puristin, Sylinteri
Sarja
Johdon paksuus
6 AWG
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristys
Eristämätön
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Sininen
Liitosnavan tyyppi
Suorakulmainen kieli
Kontaktin pintakäsittely
Sähkökemiallinen tinapinnoitus
Tapin/liuskan koko
5/16 tappi
Kontaktin materiaali
Kupari
Liitosnavan malli
Yksi tappiaukko
Halkaisija - holkin sisähalk.
0,220" (5,59mm)
Liuskan paksuus
0,070" (1,78mm)
Halkaisija - holkin ulkohalk.
0,310" (7,87mm)
Pituus - yhteensä
1,400" (35,56mm)
Halkaisija - renkaan sisähalk.
0,340" (8,64mm)
Leveys - ulkoreunat
0,560" (14,22mm)