LCA10-38-L
DigiKeyn tuotenumero
298-11625-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCA10-38-L
Kuvaus
CONN TERM RECT TONG 10 AWG #3/8
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liitosnavat - suorakulmaiset liittimet Suorakulmainen kieli 10 AWG 3/8 tappi
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
Panduit Corp
Terminointi
Puristin, Sylinteri
Sarja
Johdon paksuus
10 AWG
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristys
Eristämätön
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Sähkökemiallinen tinapinnoitus
Liitosnavan tyyppi
Suorakulmainen kieli
Kontaktin materiaali
Kupari
Tapin/liuskan koko
3/8 tappi
Halkaisija - holkin sisähalk.
0,130" (3,30mm)
Liitosnavan malli
Yksi tappiaukko
Halkaisija - holkin ulkohalk.
0,220" (5,59mm)
Liuskan paksuus
0,040" (1,02mm)
Halkaisija - renkaan sisähalk.
0,410" (10,41mm)
Pituus - yhteensä
1,380" (35,05mm)
Päätuotenumero
Leveys - ulkoreunat
0,560" (14,22mm)