HV9150-C0
DigiKeyn tuotenumero
298-21708-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV9150-C0
Kuvaus
CABLE TIE BLACK 160LB 1.721'
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Nippuside, Rinnakkainen Musta 5,91" (150,00mm) 0,350" (8,89mm) 160 lbs (72,57 kg)
Kategoria
Pituus - todellinen
1,721' (524,51mm)
Valmistaja
Panduit Corp
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Vetolujuus
160 lbs (72,57 kg)
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Sääoloja kestävä
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Nippusiteen tyyppi
Nippuside, Rinnakkainen
Väri
Musta
Pituus - likimääräinen
20,75"
Säilyvyys
48 kuukautta
Nipun halkaisija
5,91" (150,00mm)
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Leveys
0,350" (8,89mm)