HSTTK75-48-5
DigiKeyn tuotenumero
298-19797-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSTTK75-48-5
Kuvaus
HEATSHRINK 3/4" X 4' CLEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Puolijäykkä 0,750" (19,05mm) 2 – 1 Kirkas 4,00' (1,22m)
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,017" (0,43mm)
Ominaisuudet
Hankausta kestävä, Kemikaaleja kestävä, Liekkejä hidastava, Lämpöä kestävä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
135°C
Pituus
4,00' (1,22m)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,750" (19,05mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,375" (9,53mm)