HCME06A12-M130
DigiKeyn tuotenumero
HCME06A12-M130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCME06A12-M130
Kuvaus
CBL CLIP WIRE SADDLE EDGE MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Klipsi, Johdinsatula Musta Reunakiinnitys, Klipsiliitos 0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
Panduit Corp
Pituus
0,709" (18,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Leveys
0,551" (14,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus
0,720" (18,30mm)
Tyyppi
Klipsi, Johdinsatula
Paneelin reiän koko
0,157" x 0,433" (4,00mm x 11,00mm), suorakulmainen
Tyypin ominaisuudet
Haaroitettu
Ominaisuudet
Lämpöstabiloitu
Aukon koko
0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Paneelin paksuus
0,024" – 0,047" (0,60mm – 1,20mm)