H100X034H1T
DigiKeyn tuotenumero
298-18407-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H100X034H1T
Kuvaus
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.34" WHT
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen Lämmöllä kutistettava Etiketit 1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)
Kategoria
Materiaali
Polyolefiini
Valmistaja
Panduit Corp
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Lämpökirjoitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Säilyvyys
48 kuukautta
Osan tila
Aktiivinen
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Merkinnän tyyppi
Lämmöllä kutistettava
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Merkinnän koko
1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)