DR10-250-D
DigiKeyn tuotenumero
298-11929-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR10-250-D
Kuvaus
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0,250" (6,35mm) Pikaliitos Naaras 10-12 AWG Puristin Liitin Eristämätön
Kategoria
Liuskan paksuus
0,032" (0,81mm)
Valmistaja
Panduit Corp
Terminointi
Puristin
Sarja
Johdon paksuus
10-12 AWG
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristys
Eristämätön
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Liitosnavan tyyppi
Kulma - 90°, Lippu
Kontaktin materiaali
Messinki
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Liuskan leveys
0,250" (6,35mm)