CLT100F-C20
DigiKeyn tuotenumero
298-10400-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLT100F-C20
Kuvaus
SLIT WRAP 0.912" X 100' BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lovettu letku 1,103" (28,02mm) X 100' (30,48m) Musta
Kategoria
Materiaali
Polyetyleeni (PE)
Valmistaja
Panduit Corp
Väri
Musta
Sarja
Pituus
100' (30,48m)
Pakkaustapa
Irtotavara
Seinän paksuus
0,008" – 0,030" (0,20mm – 0,76mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 50°C
Tyyppi
Lovettu letku
Suojaus hankaukselta
Hankausta kestävä
Tyypin ominaisuudet
Lovettu kaapeliputki
Ominaisuudet
Puristumista kestävä, Iskuja kestävä
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,912" (23,16mm)
Päätuotenumero
Halkaisija - ulkopuoli, ei laajennettu
1,103" (28,02mm)