CCSSTR4248-X
DigiKeyn tuotenumero
298-CCSSTR4248-X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCSSTR4248-X
Kuvaus
CBL CLAMP CLEAT NATURAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Puristusliitin, Ankkuriripa Luonnollinen
Kategoria
Materiaali
Ruostumaton teräs (SS)
Valmistaja
Panduit Corp
Väri
Luonnollinen
Sarja
Pituus
4,960" (125,98mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Leveys
2,480" (62,99mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus
4,410" (112,01mm)