CCPL1H2327-X
DigiKeyn tuotenumero
298-CCPL1H2327-X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCPL1H2327-X
Kuvaus
CBL CLAMP CLEAT BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapeli Puristusliitin, Ankkuriripa Musta
Kategoria
Materiaali
Polymeeri
Valmistaja
Panduit Corp
Väri
Musta
Sarja
Pituus
2,320" (58,93mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Leveys
1,710" (43,43mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus
1,610" (40,89mm)