ABM112-A-D
Cable Accessories Overview
ABM112-A-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10464-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM112-A-D
Kuvaus
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Koko/mitat
1,12" pit. x 1,12" lev. x 0,16" kork. (28,4mm x 28,4mm x 4,2mm)