TX2SS-24V-TH-Z on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen TX2SS-24V-TH-Z kuvaa ei ole saatavana
TX2SS-24V-TH-Z
DigiKeyn tuotenumero
255-TX2SS-24V-TH-Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX2SS-24V-TH-Z
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön ReleDPDT (2 muoto C) Kiinnitys pintaan
Kategoria
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - täysin
Sarja
Vetovarmuusjännite
18VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
4 ms
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Vapautusaika
4 ms
Kelan jännite
24VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea (Ag), Kulta (Au)
Kontaktin luokitus (virta)
2 A
Hyväksyjä
BSI, cURus
Kytkentäjännite
250VAC, 220VDC - maks.
Releen tyyppi
Yleiskäyttöön
Korkein kytkettävä kuormavirta
500VA, 440W
Kelan resistanssi
4.114 kOhms
Kelan virta
5.8 mA