SP2-DC24V
DigiKeyn tuotenumero
255-2837-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP2-DC24V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SP2-DC24V -mallit
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
16,8VDC
Pakkaustapa
Kotelo
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-50°C – 60°C
Kontaktin luokitus (virta)
15 A
Kytkentäjännite
250VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
3750VA, 450W
Kelan resistanssi
1.92 kOhms
Kelan virta
12.5 mA