SP2-DC12V | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 255-1749-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SP2-DC12V |
Kuvaus | RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 12V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 28 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SP2-DC12V -mallit |
Kategoria | Kelan tyyppi Ei salpautuva |
Valm. | Terminointityyppi Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm) |
Sarja | Vetovarmuusjännite 8,4VDC |
Pakkaustapa Kotelo | Päästövarmuusjännite 1,2VDC |
Osan tila Aktiivinen | Käyttöaika 30 ms |
Asennustyyppi | Vapautusaika 20 ms |
Kelan jännite | Toimintalämpötila -50°C – 60°C |
Releen koskettimet DPDT (2 muoto C) | Kontaktin materiaali Hopea-tinaoksidi (AgSnO) |
Kontaktin luokitus (virta) 15 A | Hyväksyjä CSA, UR, VDE |
Kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - maks. | Releen tyyppi |
Korkein kytkettävä kuormavirta 3750VA, 450W | Kelan resistanssi 480 Ohms |
Kelan virta 25 mA | Päätuotenumero |