EZJ-P1V420FM
DigiKeyn tuotenumero
P122057TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P122057CT-ND - Cut Tape (CT)
P122057DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EZJ-P1V420FM
Kuvaus
VARISTOR 42V 8A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42 V 8 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Virta - piikki
8 A
Valmistaja
Panasonic Industry
Piirien lukumäärä
1
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
55 pF @ 1 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Maksimi DC-jännite
30 V
Hyväksyntä
AEC-Q200
Varistorin jännite (min.)
37.8 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (tyyp.)
42 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (maks.)
46.2 V