ERZ-E11A821S1
DigiKeyn tuotenumero
10-ERZ-E11A821S1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERZ-E11A821S1
Kuvaus
VARISTOR 820V 5KA RADIAL DISC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
820 V 5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
902 V
Virta - piikki
5 kA
Sarja
Energia
235J
Kapasitanssi taajuudella
260 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
510 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
670 V
Varistorin jännite (min.)
738 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Varistorin jännite (tyyp.)
820 V