ERJ-U1DD15R0U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen ERJ-U1DD15R0U kuvaa ei ole saatavana
ERJ-U1DD15R0U
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-U1DD15R0U-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-U1DD15R0U
Kuvaus
RES 15 OHM 0.5% 3/4W 2010
Tarkka kuvaus
15 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERJ-U1DD15R0U -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)