ERJ-U14F24R0U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
24 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-U14F24R0U
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-U14F24R0UTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-U14F24R0U
Kuvaus
RES 24 OHM 1% 1/2W 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-U14F24R0U -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)