ERJ-U02D3162X on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KOA Speer Electronics, Inc.
31.6 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-U02D3162X
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-U02D3162X-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-U02D3162X
Kuvaus
RES 31.6K OHM 0.5% 1/10W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-U02D3162X -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)