ERJ-U02D15R0X on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
15 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-U02D15R0X
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-U02D15R0X-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-U02D15R0X
Kuvaus
RES 15 OHM 0.5% 1/10W 0402
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERJ-U02D15R0X -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)