ERJ-T14J300U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 11 810
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
30 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
ERJ-T14J300U
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-T14J300U-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-T14J300U
Kuvaus
RES SMD 30 OHM 5% 1/2W 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-T14J300U -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)