ERJ-T06J472V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-T06J472VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERJ-T06J472VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERJ-T06J472VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-T06J472V
Kuvaus
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-T06J472V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)