ERJ-T06J360V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Panasonic Industry
Varastossa: 16 159
Tekniset tiedot
Parannus
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay Dale
Vishay Dale
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
YAGEO
36 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
ERJ-T06J360V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-T06J360V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-T06J360V
Kuvaus
RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-T06J360V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)