ERJ-S1TJ161U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 4 272
Tekniset tiedot
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
160 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-S1TJ161U
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-S1TJ161U-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S1TJ161U
Kuvaus
RES 160 OHM 5% 1W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-S1TJ161U -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)