ERJ-S1TF2100U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 4 025
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
210 Ohms ±1% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-S1TF2100U
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-S1TF2100U-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S1TF2100U
Kuvaus
RES 210 OHM 1% 1W 2512
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-S1TF2100U -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)