ERJ-S12D5R49U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen ERJ-S12D5R49U kuvaa ei ole saatavana
ERJ-S12D5R49U
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-S12D5R49UTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S12D5R49U
Kuvaus
RES 5.49 OHM 0.5% 3/4W 1812
Tarkka kuvaus
5.49 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 1812 (4532 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
-100/ +600ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)