ERJ-S08D6R81V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Tuotteen ERJ-S08D6R81V kuvaa ei ole saatavana
ERJ-S08D6R81V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-S08D6R81VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S08D6R81V
Kuvaus
RES 6.81 OHM 0.5% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
6.81 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Lämpötilakerroin
-100/ +600ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)