ERJ-S06D2742V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
27.4 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-S06D2742V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-S06D2742V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S06D2742V
Kuvaus
RES 27.4K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-S06D2742V -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)