ERJ-S03D5490V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Tuotteen ERJ-S03D5490V kuvaa ei ole saatavana
ERJ-S03D5490V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-S03D5490V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S03D5490V
Kuvaus
RES 549 OHM 0.5% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
549 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-S03D5490V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)