ERJ-PB6B3001V
DigiKeyn tuotenumero
P20646TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P20646CT-ND - Cut Tape (CT)
P20646DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-PB6B3001V
Kuvaus
RES SMD 3K OHM 0.1% 1/4W 0805
Tarkka kuvaus
3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-PB6B3001V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)