ERJ-PA3F8663V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
866 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
ERJ-PA3F8663V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-PA3F8663V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-PA3F8663V
Kuvaus
RES SMD 866K OHM 1% 1/3W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-PA3F8663V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)