ERJ-PA3F2701V on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 57 335
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 18 802
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity Passive Product
2.7 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo